Telefon: 12-656-33-00
Waluta:
PLN
Podnośnik 2 kolumnowy hydrauliczny automatyczny 4T QJY4.0D6A
Podnośnik 2 kolumnowy hydrauliczny automatyczny 4T QJY4.0D6A

Opis:

 

Automatyczny Podnośnik Dwukolumnowy QJY-4,0D6A

 

Udźwig - 4000 kg

 

Podnośnik przeznaczony jest do pracy z pojazdami osobowymi i dostawczymi.

 

Podnośnik wyposażony jest w blokady bezpieczeństwa zaprojektowane w technologii SafetyOn, która została stworzona z myślą o bezpieczeństwie użytkownika. Jej głównym założeniem jest system blokad ciągle pozostających w pozycji zabezpieczającej, ich odblokowanie następuje tylko po wciśnięciu przycisku przez operatora. Gdy przycisk zostaje zwolniony, blokady wracają do pozycji zabezpieczającej. Rozwiązanie to uniemożliwia pomyłkową dezaktywację systemu zabezpieczeń i niweluje do zera możliwość niekontrolowanego opuszczenia pojazdu.

 

W urządzeniu wykorzystano szereg sprawdzonych rozwiązań optymalizujących tępo pracy Twojego warsztatu, jednym z takich rozwiązań jest zautomatyzowane sterowanie jednostką elektrohydrauliczną i systemem blokad bezpieczeństwa.

 

Gwarantem uniwersalności podnośnika jest trzysegmentowa konstrukcja łap tylnych, dająca możliwość pracy zarówno z małymi autami segmentu compact, jak i pojazdami dostawczymi, a maksymalne obniżenie punktu chwytu łap do 92mm i możliwość płynnej regulacji wysokości pozwala na bezproblemowe unoszenie pojazdów o charakterze sportowym. Zakres regulacji chwytów podprogowych łap oraz komplet adapterów ułatwia pracę z autami o podwyższonym zawieszeniu.

u.

Opis towaru

Cechy towaru

  • Kod towaru QJY4.0-D6A
  • Identyfikator 3220
  • Podatek VAT 23%
  • Waga 650,000kg
  • Symbol QJY4.0-D6A

Opinie